Hnev prejde

Autor: Jana Križanová | 22.4.2015 o 9:53 | Karma článku: 2,57 | Prečítané:  223x

Hnevala som sa dlhý čas.Trvalo  mi  20 rokov, kým som pochopila,prečo sa veci dejú určitým spôsobom. Opovrhovala som zamestnaním a žila som v nejakej bludnej predstave, v ktorej som sa videla na vrchole. Dnes viem,že cesta je cieľ.

Možno to znie premotivovane ale naozaj to tak je. Všetky  citáty,ktoré čítame ( žiaľbohu len čítame ....) majú význam. Po nejakom čase a určitých skúsenostiach som si myslela,že  viem a rozumiem podstate života. Usmievam sa spomínajúc na moje naivné myšlienky.Jednu vec ale nemôžem poprieť. Už na základnej škole som vedela ,čo je mojím poslaním a akou cestou sa chcem uberať. Každá situácia,ktorá sa mi v živote naskytla ma vyformovala a formovať bude,no je len pár ´´skúšok´´,ktoré mnou pohli a donútili ma pozerať sa na svet inými očami.Nebudem tu teraz rozpisovať životné osudy  a zážitky.

Ide mi o zdieľanie svojich , môžme to nazvať zistení, ako to funguje. A môžem vám povedať,že to naozaj funguje. Neviem či všetci musíme o niečo prísť,aby sme  zistili,že veci,ľudia a v podstate všetko čo berieme ako samozrejmosť v našom  živote má pre nás nevyčísliteľnú hodnotu. Je pravda,že ľudia si začínajú vážiť niečo,až kým to stratia. Stalo sa vám už niekedy,že ste  išli po ceste a videli ste pred sebou nejaký schod alebo kameň, no niečo , čo vo vás vyvolá pád?

Mne sa to stávalo často a jediný výsledok môjho uvažovania bol naozaj pád. Už vopred som myslela nato,že spadne ako spadnem.Niečo podobné sa mi stalo v zahraničí aj keď to nebolo o páde a kameni...  :) Ideme na nákup a myslíme na soľ.Niekoľkokrát si povieme,že nemôžem zabudnúť kúpiť SOĽ. Jediné, čo vzíde z takéhoto uvažovania je nákupný košík bez soli. Verte alebo nie (skôr áno ) , to načo myslíte , si privolávate. Určite ste počuli o zákone príťažlivosti. Priťahujem to, načo myslím. .. dnes toľko.. a ďakujem :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.


Už ste čítali?